Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lemonis

Tříhvězdičkový penzion Lemonis nacházející se asi půl kilometru od hlavního města ostrova Skopelos a 250m od pláže Glifoneri je vhodný zejména pro klienty, kteří upřednostňují pobyt na klidném místě, s výhledem na moře a současně s dobrou dostupností většího města s možnostmi nákupů, zábavy a dalšího vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lemonis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Lemonis

Penzion Lemonis leží v klidném místě, 250 m od písčito-oblázkové pláže Glifoneri, přibližně 500 m od začátku hlavního města Skopelos, které nabízí procházky v úzkých uličkách, obchody, taverny a bary. Ubytování doporučujeme klientům, kteří požadují klidné ubytování, ale zároveň vyhledávají noční život v přilehlém hlavním městě. 

Vybavení penzionu Lemonis

Studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma a klimatizací. Ze všech pokojů je krásný výhled na moře.

Stravování

Dle CK. Bez stravování, možnost dokoupit večeře nebo polopenzi.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.