Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Prince Stafilos

Hotel Prince Stafilos se nachází v areálu plném zeleně a různých druhů stromů, na okraji města Skopelos, jen asi 120 m od městské pláže s molem. Jeho název je odvozen od jména prince Stafila, syna Dionýse a Ariadny, který patřil mezi první obyvatele ostrova. Hotel Prince Stafilos je příkladem typické ostrovní architektury – bílá venkovní fasáda, uvnitř tmavozelené dřevo a kámen pocházející z oblasti Pilion. Do centra města se dostanete asi 10 minutovou procházkou (cca 800 m), na nejbližší tavernu nebo bar narazíte už po cca 200 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Prince Stafilos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Prince Stafilos:

Hotel Prince Stafilos se nachází v areálu plném zeleně a různých druhů stromů, na okraji města Skopelos, jen asi 120 m od městské pláže s molem. Jeho název je odvozen od jména prince Stafila, syna Dionýse a Ariadny, který patřil mezi první obyvatele ostrova. Hotel je příkladem typické ostrovní architektury – bílá venkovní fasáda, uvnitř tmavozelené dřevo a kámen pocházející z oblasti Pilion. Do centra města se dostanete asi 10 minutovou procházkou (cca 800 m), na nejbližší tavernu nebo bar narazíte už po cca 200 m.

Vybavení / Sport / Zábava:

recepce 24 hodin, parkoviště, WiFi ve vstupní hale, která je zařízena v tradičním stylu antickým nábytkem a dekoracemi. V přízemí hotelu Prince Stafilos najdete restauraci a hlavní bar se širokoúhlou TV, přičemž další bar je situován u bazénu. Osvěžení poskytuje bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Městská pláž je štěrkovo-písečná, lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek. Hotel během hlavní sezóny příležitostně organizuje řecké večery.

Ubytování:

standardní pokoje pro 2-3 osoby, s možností 4. lůžka. Všechny mají klimatizaci, koupelnu/WC, miniledničku, telefon, trezor, TV a balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do okolí. Dětská postýlka možná na vyžádání.

Stravování:

polopenze formou bufetu.

Náš názor na hotel Prince Stafilos:

hotel s výbornou výchozí polohou, blízko pláže a s výhledem na moře. Vhodný pro všechny, kteří hledají klid a zároveň možnost zábavy v nedalekém centru. Pronajměte si auto a neváhejte prozkoumat okolní pláže a velkolepé scenérie ostrova.

Kapacita:

51 pokojů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.