Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evlalia

Menší vilky Evlalia postavené v typické řecké architektuře stojí v udržované zahradě ve stínu olivových stromů v mírném svahu nad krásnou zátokou. Ze zahrady je nezapomenutelný výhled na hlavní město Skopelos. Studia a apartmány jsou vzdáleny asi 150 m od přístavu a 500 m od hlavního města. Hlavní město je jedním z nejkrásnějších měst v Severních Sporádách s obchůdky, tavernami, bary, kostely. Stravování

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evlalia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilek Evlalia

Menší vilky Evlalia postavené v typické řecké architektuře stojí v udržované zahradě ve stínu olivových stromů v mírném svahu nad krásnou zátokou. Ze zahrady je nezapomenutelný výhled na hlavní město Skopelos. Studia a apartmány jsou vzdáleny asi 150 m od přístavu a 500 m od hlavního města. Hlavní město je jedním z nejkrásnějších měst v Severních Sporádách s obchůdky, tavernami, bary, kostely.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studia mají kuchyňský kout se základním vybavením a lednicí, TV, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a klimatizaci. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Dvoupatrové vily Evlalia jsou postaveny v zahradě s bazénem s dětskou částí, grilovacím koutkem, dětským hřištěm a kostelem.

Doporučení

Vilky Evlalia v krásné zahradě blízko historického centra, klidná atmosféra. Ideální ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Pláž

500 m od vil je krásná písečná pláž, která se táhne až k hlavnímu městu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.