Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeolos

Moderní hotel Aeolos, zařízený tradičním nábytkem v stylu ostrova Skopelos, je situovaný přímo u oblázkové pláže naproti přístavu s nádherným výhledem na město Skopelos a Egejské moře. Taverny, obchody a půjčovny aut jsou v dosahu několika minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aeolos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aeolos

Moderní hotel Aeolos, zařízený tradičním nábytkem v stylu ostrova Skopelos, je situovaný přímo u oblázkové pláže naproti přístavu s nádherným výhledem na město Skopelos a Egejské moře. Taverny, obchody a půjčovny aut jsou v dosahu několika minut chůze.

Vybavení

Venkovní bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou hotelovým hostům k dispozici bez poplatku. K vybavení hotelu Aeolos patří také pool bar, snack bar, hala pro podávání snídaní, televizní místnost a hřiště, možnost připojení k internetu.

Ubytování v hoteu Aeolos

Klimatizované pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, minibar s ledničkou, žehlicí prkno s žehličkou, možnost připojení k internetu a balkon. Možnost pronájmu trezoru a dětské postýlky.

Stravování

Dle ck, kontinentální snídaně formou bufetu.

Hotel Aeolos na webu

Hotel Aeolos

Hotel Aeolos ***  -  pokoje

Dvoulůžkový pokoj.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.