Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Benois

Ppříjemný jednopatrový hotel Benois je postaven jen 50 m od písečné pláže, v samém středu malé vesničky Galissas a pouhých 7 km od hlavního města ostrova Ermoupolis na ostrově Syros.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Benois, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Benois:

Ppříjemný jednopatrový hotel Benois je postaven jen 50 m od písečné pláže, v samém středu malé vesničky Galissas a pouhých 7 km od hlavního města ostrova Ermoupolis.

Ubytování:

Moderně zařízené pokoje s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny ledničkou, klimatizací, rádiem, TV, přímým telefonem, balkónem nebo verandou. Jen některé pokoje mají výhled na moře. V hotelu Benois je cafébar, recepce, restaurace a zastřešená terasa, kde se podávají snídaně. Dále k vybavení hotelu patří nekuřácká místnost, herna pro rodiny s dětmi, trezor a možnost připojení na internet (za poplatek). U hotelu Benois je parkovací plocha a v krásné zahradě bazén.

Stravování:

Na zastřešené terase je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Hodnocení hotelu Benois:

Dobře udržovaný příjemný hotel s přátelskou atmosférou, jehož velkou výhodou je blízkost pláže. Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra Galissas: cca 10 m. Vzdálenost od přístavu Ermoupolis: cca 7 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.