Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Argassi Beach

Hotel Argassi Beach nacházející se v oblíbeném prázdninovém letovisku Argassi  na ostrově Zakynthos přímo u malé písečné pláže je oblíben zejména u párů a rodin s dětmi. Centrum letoviska  s množstvím zábavy, taveren a obchůdky se nachází asi 500 metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Argassi Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Argassi Beach

Hotel Argassi Beach se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Argassi přímo u malé písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 EUR/set). Nejbližší obchůdky se nacházejí cca 30 m od hotelu, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m. Centrum letoviska je cca 500 m. Autobusová zastávka, která zajišťuje spojení do městečka Zakynthos se nachází cca 30 m od hotelu Argassi Beach. Letiště je vzdáleno cca 5 km.

Pokoje hotelu Argassi Beach

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, TV, ledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotel Argassi Beach se zahradou svým hostům nabízí recepci a směnárnu, místnost pro podávání snídaní, bar a bezpečnostní schránky (za poplatek cca 5 EUR). Na recepci je k dispozici internet (cca 1 EUR/15 minut).

Sport a zábava

Centrum letoviska Argassi nabízí spoustu restaurací, ve kterých můžete ochutnat místní speciality a současně si zde můžete užít atmosféru nočního života.

Stravování 

Dle ck, se snídaní formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Poloha Klidné místo Nejbližší nákupní možnosti jsoucca30 m Restaurace, bary a kavárny jsou cca200 m Centrum letoviska Argassi je cca500 m Autobusová zastávka...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.