Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panagiotis I

Jen 200 m od široké písečné pláže Tsilivi na Zakynthosu vítá své hosty apartmánový dům Panagiotis I. Leží ve stínu zeleně olivového sadu a poskytuje bezpečný prostor pro děti. Dovolenou určitě zpestří i bazén s lehátky, postavený mezi Panagiotis I a Panagiotis II. Dům nabízí ubytování ve dvou 4-lůžkových apartmánech (dvě oddělené ložnice) na poschodí se společným prostorným balkonem a ve studiích pro 2-3 osoby, které jsou na přízemí s terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panagiotis I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Panagiotis I a ubytování:

Už od sezóny 2000 jsou v naší nabídce „tři sousedé" v Tsilivi - apartmánové domy Panagiotis I a Panagiotis II a Katarini. Jen 200 m od široké písečné pláže Tsilivi vítá své hosty apartmánový dům Panagiotis I. Leží ve stínu zeleně olivového sadu a poskytuje bezpečný prostor pro děti. Dovolenou určitě zpestří i bazén s lehátky, postavený mezi Panagiotis I a Panagiotis II. Dům nabízí ubytování ve dvou 4-lůžkových apartmánech (dvě oddělené ložnice) na poschodí se společným prostorným balkonem a ve studiích pro 2-3 osoby, které jsou na přízemí s terasou. Všechny pokoje mají samostatnou kuchyňku s ledničkou, základním nádobím, varnou konvicí a troubou na pečení, ventilátor a koupelnu s WC. K dispozici je také dětská postýlka na vyžádání.

Doporučení pro dům Panagiotis I

Dům Panagiotis I má výbornou polohu, nachází se v klidné části a zároveň blízko centra letoviska, s množstvím obchodů, kaváren a barů.

Kapacita:

6 studií a apartmánů

Aktuální popis od CK

Popis zájezduUž mnoho let jsou stálicí v naší nabídce domy Panagiotis I. a II. s vstřícným a stále usměvavý majitelem, podle kterého byl tento menší komplex...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.