Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Argastares vilky

Velmi pěkné ubytování na ostrově Zakynthos, které poskytuje soukromí, prostor a komfort a má vynikající polohu. 2 menší moderní kamenné vilky Argastares stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathia, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Marathia se dostanete asi za 10 minut. Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi. Nejbližší taverna je vzdálena necelých 100 m. Vilka Argastares je v klidném idylickém prostředí a je obklopena pěknou zahradou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Argastares vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Argastares

2 menší moderní kamenné vilky Argastares stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathia, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Marathia se dostanete asi za 10 minut. Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi. Nejbližší taverna je vzdálena necelých 100 m. Vilka Argastares je v klidném idylickém prostředí a je obklopena pěknou zahradou.

Ubytování:

Obě vilky jsou spojeny schodištěm, které vede na veliké terasy. Z terasy vcházíte do prostorné obývací kuchyně, kde je sporák, lednička s mrazákem a kuchyňský stůl se židlemi. V obývací kuchyni je 1 lůžko, ve 2. vilce pak 1 velké dvoulůžko, dále jsou zde 2 dvoulůžkové ložnice a dobře vybavená koupelna. Ve vilkách je klimatizace, i přesto že jsou posteveny z tradičních materiálů - kamene a dřeva a jsou dobře izolovány před teplem, jsou vzdušné a dobře větratelné. Na zahradě je příjemné posezení a zahradní gril. Kapacita vilky je 2-6 osob.

Hodnocení:

Velmi pěkné ubytování na ostrově Zakynthos, které poskytuje soukromí, prostor a komfort a má vynikající polohu.

Doporučení:

Pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde). Vzdálenost od pláže Marathia: cca 400 m. Vzdálenost od malé pláže Vrisi: cca 150 m. Vzdálenost od centra Limni Keri: cca 1,8 km. Vzdálenost od letiště: ca 20 km.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceZakynthos je velmi známý ostrov. Je proslavený jako “želví ostrov”. Každý rok k jeho plážím připlouvá želva pravá Caretta-Caretta, která zde...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.