Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dionysia studia

Nová vilka Dionysia stojí nedaleko cesty, která vede z Xehoriati do Amoudi na ostrově Zakynthos. Je postavená doslova v olivovém sadu. Pozemek je oplocen a na zahradě před domem je příjemné posezení a venkovní gril. Nedaleko vilky je malá oblázková pláž. Pláže se službami jsou v Amoudi a v Xehoriati. Zde jsou také obchody a taverny. Na obě místa se dostanete příjemnou procházkou po místní komunikaci, která vede mezi olivovými sady.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dionysia studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Dionysia

Nová vilka Dionysia stojí nedaleko cesty, která vede z Xehoriati do Amoudi. Je postavená doslova v olivovém sadu. Pozemek je oplocen a na zahradě před domem je příjemné posezení a venkovní gril. Nedaleko vilky je malá oblázková pláž. Pláže se službami jsou v Amoudi a v Xehoriati. Zde jsou také obchody a taverny. Na obě místa se dostanete příjemnou procházkou po místní komunikaci, která vede mezi olivovými sady.

Ubytování:

Ve vile jsou 3 krásná a prostorná studia Dionysia s nádhernými velkými terasami, které směřují k moři. Ve studiích jsou vždy 2 lůžka částečně oddělená od obývací části (prostor však není uzavřen). V obývací části je rozkládací gauč (další 2 lůžka). Studia jsou vzdušná a mají 2 východy na prostornou terasu. Jsou vybavena vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení:

Krásné nové ubytování s dobrým dosahem pláží, na půl cesty mezi vesničkami severního pobřeží ostrova Zakynthos Amoudi a Xehoriati bude vyhovovat i náročnějším klientům. Vzdálenost od malé pláže: cca 150 m. Vzdálenost od pláže v Amoudi: cca 750 m. Vzdálenost od pláže v Xehoriati: cca 550 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha/Ostrava - Zakynthos - Praha/Ostrava včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.