Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arkadianos Beach

Hotel Arkadianos Beach se nachází na ostrově Zakynthos přímo u písčité pláže v letovisku Agios Sotis, 8 km od letiště, 2 km od letoviska Laganas a 10 km od hlavního města Zakynthos. Hotel je v chráněné oblasti zátoky Lagana, kde žijí i mořské želvy Caretta Caretta. Hotel Arkadianos Beach je přímo u písčité pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arkadianos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Arkadianos Beach - poloha:

Hotel Arkadianos Beach se nachází přímo u písčité pláže v letovisku Agios Sotis, 8 km od letiště, 2 km od letoviska Laganas a 10 km od hlavního města Zakynthos. Hotel je v chráněné oblasti zátoky Lagana, kde žijí i mořské želvy Caretta Caretta.

Ubytování :

Hotel Arkadianos Beach nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, mini ledničkou a balkónem nebo terasou. Kuchyňku mají pouze pokoje bez stravy.

Vybavení:

recepce, trezory, internet, společenská místnost se SAT TV, taverna/restaurace Maestro, snack bar Breezer/koktejl bar u bazénu, snack bar Tereza s kulečníkem, 2 bazény, vodní sporty na pláži, kulečník, vodní sporty na pláži, diskotéka Wild Rose.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, internet, trezor, kulečník, vodní sporty.

Pláž u hotelu Arkadianos Beach

Hotel Arkadianos Beach je přímo u písčité pláže

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování :

Dle nabídky CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:00 – 09:30), obědy (12:30 – 14:30), večeře (19:30 – 22:00), občerstvení (10:00 – 12:00 a 15:30 – 17:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00)., možno i jen snídaně.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.