Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

California Beach

Hotel California Beach se nachází na ostrově Zakynthos ve známém letovisku Laganas , které je centrem nikdy nekončící zábavy, cca 250 m od centra a asi 30m od písečné pláže. Nejbližší restaurace, oblíbené bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Vzdálenost od letiště asi je 6 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili California Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Celkový popis hotelu California Beach

Hotel California Beach se nachází na ostrově Zakynthos ve známém letovisku Laganas , které je centrem nekončící zábavy, cca 250 m od centra a 30m od písečné pláže. Nejbližší restaurace, oblíbené bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Vzdálenost od letiště je 6 km.

Komplex a vybavení

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, internetový koutek, bar, snack bar, bazén s oddělenou částí pro děti . Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Na recepci je možnost pronajmout si bezpečnostní schránku (10 €/týden)

Ubytování v hotelu California Beach

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC. Dále je pokoj vybaven telefonem, radiem a balkonem. Klimatizace za poplatek 7 €/den.

Strava

Snídaně formou kontinentálního bufetu. Na místě je možnost dokoupení večeří v nedaleké restauraci Gianni.

Sport a zábava

V letovisku Laganas, kde se hotel California Beach nachází je bohatý noční život, velké množství restaurací, barů, diskoték a obchůdků. Přímo v hotelu si za poplatek můžete zahrát kulečník a elektronické hry. Na pláži možnost si zapůjčit šlapadla nebo kanoe. Z důvodu ochrany želv Caretta-Caretta jsou zde zakázány motorizované vodní sporty.

Pláž

Písečná pláž cca 30 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Aktuální popis od CK

HotelHotel California BeachDoporučeníHotel pro nenáročnou klientelu je situován udlouhé písčité pláže letoviska Laganas, večeře vtaverně napláži. Klienti...

Řecko / Zakynthos / Laganas. Příjemný rodinný hotel, s ideální polohou v blízkosti pláže a zároveň nedaleko centra živého letoviska Laganas, nabízí zázemí ke...

Řecko / Zakynthos / Laganas. Příjemný rodinný hotel, s ideální polohou v blízkosti pláže a zároveň nedaleko centra živého letoviska Laganas, nabízí zázemí ke...

Popis hoteluHotel s centrální polohou v letovisku Laganas. Pouze 60 m od písečné pláže. V okolí hotelu restaurace, bary a diskotéky. Polohacentrální, v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.