Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise

Moderní hotel s přátelskou atmosféru se nachází v prázdninovém letovisku Tsilivi cca 650 od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel je obklopen olivovníky.  Ve Tsilivi naleznete řadů obchůdků, taverniček, kaváren  i barů, které lákají k posezení a večerní zábavě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu

Moderní hotel se nachází v prázdninovém letovisku Tsilivi ve vzdálenosti cca 650 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře  obklopen olivovníky. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí cca 100 od hotelu. Město Zakynthos se spoustou nákupních možností, restaurací a taveren, se nachází se nachází cca 5 km od hotelu, letiště je vzdáleno cca 7 km od hotelu.

Popis hotelu Sunrise

Komplex s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a pěkný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a se sluneční terasou se slunečníky a lehátky.

Vybavení pokojů

Standardně a účelně zařízené klimatizované (za poplatek dle CK) pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon SAT-TV, ledničku (za poplatek dle CK), bezpečnostní schránky (za poplatek dle CK) a balkon. Na vyžádání možnost v hotelu poskytnout dětskou postýlku.

Sport, zábava, pro děti

Přímo v hotelu si můžete zahrát zdarma stolní tenis. Za poplatek je možné využít v hotelu kulečník. V centru letoviska Tsilivi naleznete řadu obchůdků, taverniček, kaváren a barů, které lákají k večernímu posezení a zábavě. Pro děti oddělená část venkovního bazénu.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ccí 650 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

dle CK, Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze.

Aktuální popis od CK

Poloha Nákupní možnosti, restaurace abary se nacházejí cca100 m Letiště Zakynthos cca 7 km Pláž Písčitá pláž se nachází cca 850 m od hotelu Pozvolný vstup do...

HotelVstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi v areálu hotelu zdarma, terasa s bazénem; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.PokojeStandardní dvoulůžkové...

Poloha a popisSunrise Hotel je moderní hotel, který se nachází v blízkosti turisticky vyhledávaného centra Tsilivi. Centrum letoviska nabízí velké množství,...

StřediskoTsiliviPolohaMenší hotelový komplex jednopatrových budov s udržovanou zahradou a přátelským prostředím se nachází cca 1 km od centra střediska a cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.