Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chara

Dvoupodlažní budova se studii Chara leží na ostrově Zakynthos v krásné tropické zahradě nedaleko centra oblíbeného rušného letoviska Laganas. Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní soc.zařízení se sprchou, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, TV, větrák, balkon. Klimatizace možná za příplatek 6€/den.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Chara

Dvoupodlažní budova se studii Chara leží v krásné tropické zahradě nedaleko centra oblíbeného rušného letoviska Laganas. Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní soc.zařízení se sprchou, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, TV, větrák, balkon. Klimatizace možná za příplatek 6€/den.

Stravování

Vlastní

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem do moře je od studií Chara vzdálena cca 70 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava v okolí

Možnost využití bazénu u vedlejšího objektu, na pláži vodní sporty za poplatek.

Názor CK

Příjemné ubytování s rodinnou atmosférou, kousek od pláže a nekončící zábavy v centru letoviska. Studia Chara doporučujeme klientům hledajícím rušnější noční život a zábavu.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.