Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cosmopolitan

Rodinný hotel se studii Cosmopolitan se nachází nedaleko pláže v centru rušného letoviska Tsilivi se spoustou obchodů, restaurací, taveren a barů, 6 km od hlavního města Zakynthos a 8 km od letiště. Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Přímo naproti hotelu je noční klub Paradise Cocktail Bar. Hotel Cosmopolitan nabízí klientům dvoulůžková studia, která jsou vybavena koupelnou s WC, kuchyňkou s vařičem, ledničkou, stropními větráky a balkónem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cosmopolitan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Cosmopolitan

Rodinný hotel se studii Cosmopolitan se nachází nedaleko pláže v centru rušného letoviska Tsilivi se spoustou obchodů, restaurací, taveren a barů, 6 km od hlavního města Zakynthos a 8 km od letiště. Pláž byla oceněna modrou vlajkou. U hotelu hotelu je noční klub Paradise Cocktail Bar.

Ubytování

Hotel Cosmopolitan nabízí dvoulůžková studia, která jsou vybavena koupelnou s WC, kuchyňkou s vařičem, ledničkou, stropními větráky a balkónem.

Pláž

Studia Cosmopolitan jsou cca 200 m od písčité pláže.

Vybavení

recepce v hotelu Delfina Beach se společenskou recepce, bazén, snack bar.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži. Pro děti: dětský herní prostor.

Stravování :

bez stravy

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.