Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lukas

Dům Lukas s nádherným výhledem na moře poskytuje ubytování milovníkům klidné, romantické dovolené. Nachází se nedaleko od letoviska Tsilivi na Zakynthosu, v části Tragaki a je vsazený do zeleně olivovníků. Před apartmány je zahrada, kde si bezpečně mohou hrát malé děti, v okolí není žádná cesta. Písečná pláž je vzdálená jen 50 m. Vykoupat se můžete i v bazénu přímo před domem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lukas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Lukas a ubytování:

Dům Lukas s nádherným výhledem na moře poskytuje ubytování milovníkům klidné, romantické dovolené. Nachází se nedaleko od letoviska Tsilivi, v části Tragaki a je vsazený do zeleně olivovníků. Před apartmány je zahrada, kde si bezpečně mohou hrát malé děti, v okolí není žádná cesta. Písečná pláž je vzdálená jen 50 m. Vykoupat se můžete i v bazénu přímo před domem. Rybářská taverna Kima (Mořská vlna) hned před domem, nabízí večer příjemné posezení a dává možnost ochutnat vždy čerstvé ryby či jiné dary moře. Je tu i několik dalších restaurací s evropskou stravou. Nejbližší supermarket je vzdálený asi 50 m.

V domě Lukas jsou k dispozici 2-lůžková studia na 1.poschodí a studia pro 3 osoby na přízemí (3 pevná lůžka), všechna jsou s výhledem na moře, vybavena novým kuchyňským koutem s ledničkou, základním nádobím, s koupelnou (sprcha/WC), balkonem/terasou. Vedle tohoto domu vyrostl jeho mladší bratr, který nabízí ubytování v pěti nových apartmánech pro 4 osoby (4. postel přistýlka) s opticky oddělenou ložnicí a dvou dalších apartmánech na poschodí s dvěma oddělenými ložnicemi (jeden pro 4 a jeden pro 5 osob, s pevnými lůžky) s výhledem na moře, s možností klimatizace (za příplatek) a dětskou postýlkou na vyžádání. Majitel domu neakceptuje v domě psy ani jiné domácí mazlíčky.

Doporučení pro dům Lukas

Poloha domu Lukas umožňuje poznávat nádherné pobřeží mezi středisky Tsilivi a Alykes, členěné početnými výběžky, které vytvářejí malé zátoky. Doporučujeme jako náš tip!

Kapacita:

8 studií a 7 apartmánů

Aktuální popis od CK

Popis zájezduSpolupráci sdomem Lukas jsme zahájili již před dlouhými 19 lety. Od té doby je nedílnou součástí naší nabídky se 100% spokojenými klienty. Stojí...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 7. 11. 2018 Krásná dovolená,úžasný pohled na moře ze všech balkonů, skvělé jídlo v taverně Ambula kde se sedí přímo nad mořem, prostě všechno nej,nej!!!!!!!!!! Jedeme sem letos už počtvrté.

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.