Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Isavela studia a apartmány

Vilka Isavela stojí v zahradách asi 60 m od místní komunikace mezi vesničkou Xehoriati a Amoudi na ostrově Akynthos a je doslova obklopena olivovými sady. Na písečnou pláž v Amoudi se dostanete po místní komunikaci asi za 8 minut a na písečnou pláž v Xehoriati asi za 20 minut. Mezi oběma plážemi je ještě jedna malá písečná pláž. Cesta k ní vede zelení po úzké pěšince.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Isavela studia a apartmány , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Isavela:

Vilka Isavela stojí v zahradách asi 60 m od místní komunikace mezi vesničkou Xehoriati a Amoudi a je doslova obklopena olivovými sady. Na písečnou pláž v Amoudi se dostanete po místní komunikaci asi za 8 minut a na písečnou pláž v Xehoriati asi za 20 minut. Mezi oběma plážemi je ještě jedna malá písečná pláž. Cesta k ní vede zelení po úzké pěšince.

Ubytování:

Dobře udržovaný rodinný dům Isavela má standardní studia pro 2 osoby a apartmány s 1 ložnicí pro 2 osoby a obývací kuchyní se 2 dalšími lůžky. Jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Některé pokoje mají nádherný panoramatický výhled na vesničku Amoudi a na moře, jiné jsou orientované k vesničce Xehoriati a mají krásný výhled na celou vesničku zahalenou v olivových sadech. Na zahradě je příjemné posezení a zahradní gril. Majitelé se pečlivě starají o své hosty.

Hodnocení:

Ubytování v přírodě, v klidném prostředí, s dobrým dosahem 3 pláží a s nadstandardní péčí majitelů. Vzdálenost od pláže v Amoudi: cca 220 m. Vzdálenost od malé pláže: cca 100 m. Vzdálenost od pláže v Xehoriati: cca 1,5 km. Vzdálenost od obchodu v Amoudi: cca 240 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.