Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalamaki Beach

Kalamaki Beach je postavený na prostorném pozemku přímo na písečné pláži ve vesničce Kalamaki na Zakynthosu. Do centra Kalamaki je to pouhý 1 km, zábavu nabízí i 2 km vzdálený Laganas. Nedaleko od hotelu je možné natrefit na romantickou kavárnu ve skále, která nese název Cave, tedy jeskyně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalamaki Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Kalamaki Beach:

Kalamaki Beach je postavený na prostorném pozemku přímo na písečné pláži ve vesničce Kalamaki. Do centra Kalamaki je to pouhý 1 km, zábavu nabízí i 2 km vzdálený Laganas. Nedaleko od hotelu je možné natrefit na romantickou kavárnu ve skále, která nese název Cave, tedy jeskyně.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce, vstupní hala s TV koutkem a snídaňovou místností (i s venkovním sezením), výtah, směnárna, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, biliard, dětský bazén, snack bar, koktejl bar u vstupu do hotelu v příjemné zahradě, taverna na pláži, ve které nabízejí nejlepší speciality na ostrově. Zvláštností této taverny je, že funguje jen do západu slunce, kdy se vracejí želvy na pláž.

Ubytování v Kalamaki Beach:

Pohodlné 2-3-lůžkové pokoje (převážně s dvoupostelí a extra lůžkem) mají koupelnu (sprcha/WC), telefon, televizi, za příplatek ledničku, trezor a klimatizaci. Z většiny balkonů/teras je přímý nebo boční výhled na moře.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost doobjednat obědy v taverně na pláži.

Náš názor na Kalamaki Beach:

Hotel Kalamaki Beach je vhodný pro klidnou dovolenou. Pro ty, kteří hledají klidné místo pro sebe, ale zároveň pestrý výběr jídel a zábavy během večerů v typických místních restauracích a barech.

Kapacita:

43 pokojů

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.