Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panagiotis II

Apartmánový dům Panagiotis II leží v sousedství domu Panagiotis I, jen 200 m od pláže Tsilivi na Zakynthosu. Nabízí prostorná studia s kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) pro 2-3 osoby a dva apartmány pro 4 osoby s dvěma ložnicemi a samostatnou kuchyní. Všechny jsou na poschodí, zařízené novým moderním nábytkem, mají koupelnu (sprcha/WC), klimatizaci (za příplatek) a balkon.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panagiotis II, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Panagiotis II a ubytování:

Apartmánový dům Panagiotis II leží v sousedství domu Panagiotis I, jen 200 m od pláže. Nabízí prostorná studia s kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) pro 2-3 osoby a dva apartmány pro 4 osoby s dvěma ložnicemi a samostatnou kuchyní. Všechny jsou na poschodí, zařízené novým moderním nábytkem, mají koupelnu (sprcha/WC), klimatizaci (za příplatek) a balkon.

Na přízemí je taverna, která nabízí chutná řecká jídla a k apartmánům patří i nový vlastní bazén. Zadní část domu má společnou terasu s výhledem do zahrady, která se dá využívat i jako dětské hřiště. Přední část je otočená směrem do ulice, procházející centrem letoviska Tsilivi, s mnohými možnostmi nákupů i zábavy.

Kapacita:

4 studia a apartmány

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Už mnoho let jsou stálicí v naší nabídce domy Panagiotis I. a II. s vstřícným a stále usměvavý majitelem, podle kterého byl tento menší...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.