Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kyprianos - studia a apartmány

Vila Kyprianos se nachází poblíž příjezdové komunikace, která ústí v přístavu Limni Keri na ostrově Zakynthos. Na pláž se dostanete po této silnici pohodlnou chůzí asi za 8 min. Cestou budete míjet řadu taveren a obchodů. V jedné z vil je recepce s barem a snídárna, v druhém domě jsou pak studia a apartmány. Dobře udržovaná zahrada, bazén s lehátky a slunečníky a s venkovní terasou vytvářejí příjemný uzavřený celek. Dominantou celého prostoru je asi 800 let stará oliva.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kyprianos - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia a apartmány Kyprianos - poloha:

Vila Kyprianos se nachází poblíž příjezdové komunikace, která ústí v přístavu Limni Keri. Na pláž se dostanete po této silnici pohodlnou chůzí asi za 8 min. Cestou budete míjet řadu taveren a obchodů.

Ubytování:

V jedné z vil je recepce s barem a snídárna, v druhém domě jsou pak studia a apartmány. Dobře udržovaná zahrada, bazén s lehátky a slunečníky a s venkovní terasou vytvářejí příjemný uzavřený celek. Dominantou celého prostoru je asi 800 let stará oliva. Studia Kyprianos mají 2 lůžka nebo 1 manželské lůžko s další postelí. Apartmány Kyprianos mají 2 ložnice, jednu se 2 lůžky a 1 s manželskou postelí a obývací kuchyň. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně plynového vařiče, základního nádobí, varné konvice a lednice), sprchou, WC, klimatizací, větrákem, sejfem (za příplatek), TV/SAT a balkóny s výhledem do zeleně. V hlavní budově jsou také prostorná podkrovní studia.

Stravování:

Dle zájezdu, ve vile Kyprianos je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Hodnocení:

Příjemné ubytování, kde se pečlivě starají o své hosty, bazén se zahradou přímo vybízejí k odpočinku. Vzdálenost od pláže: cca 350 m. Vzdálenost od centra: cca 300 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceZakynthos je velmi známý ostrov. Je proslavený jako “želví ostrov”. Každý rok k jeho plážím připlouvá želva pravá Caretta-Caretta, která zde...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.