Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Macedonia

Hotel Macedonia se nachází pouhých 200 metrů od centra oblíbeného letoviska Kalamaki, které je vyhlášené díky své dlouhé písečné pláži, s teplým a mělkým mořem.  Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kterým je k dispozici recepce, bar, bazén, směnárna, TV místnost, stolní hry a další možnosti zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Macedonia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Macedonia

Macedonia hotel je komplex skládající se z pěti 3-patrových budov rozložených krásné zahradě, jen cca 200 m od centra letoviska Kalamaki. Hotel je přizpůsoben i vozíčkářům. Hlavní město Zakynthos je vzdáleno cca 6 km a dostanete se do něj pohodlně autobusem, jehož zastávka je cca 50 m od hotelu. Od letiště je hotel vzdálen cca 4 km.

Vybavení hotelu Macedonia

Recpece, bar, snack bar, bazén s lehátky a slunečníky, WiFi, směnárna, parkoviště, zahrada, TV místnost, stolní hry, stolní tenis, kulečník.

Vybavení pokojů

Pokoje až pro 4 osoby jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem. Hotel nabízí i pár pokojů přizpůsobených pro vozíčkáře.

Služby za poplatek

Kulečník, klimatizace, WiFi.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Vlastní stravování, bufetové snídaně.

Aktuální popis od CK

PopisPříjemný aparthotel skládající se z několika budov se nachází v letovisku Kalamaki, jehož centrum s možností nákupů a večerní zábavy je vzdáleno cca 400...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.