Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yannis vilky

Vilky Yannis (Bougainvillie, Jasmin a Hortensia) stojí na vyvýšenině přímo nad přístavem Limni Keri na ostrově Zakynthos. K pobřežní promenádě a k pláži se dostanete snadno přes olivový sad. Vilky jsou v klidném místě, obklopeny pěknou zahradou se starobylými olivovníky.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yannis vilky , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Vilky Yannis:

Vilky Bougainvillie, Jasmin a Hortensia stojí na vyvýšenině přímo nad přístavem Limni Keri. K pobřežní promenádě a k pláži se dostanete snadno přes olivový sad. Vilky jsou v klidném místě, obklopeny pěknou zahradou se starobylými olivovníky.

Ubytování:

3 malé příjemné vilky mají prostorné, kamenem obložené a zastíněné přední i zadní terasy. Jsou doslova obklopené kvetoucími stromy a květinami. 2 dvoulůžkové ložnice doplňuje rozkládací gauč v obývací části kuchyně. Součástí vybavení je koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizace. Na zahradě je k dispozici zahradní gril. Celý prostor je upravený a působí velmi příjemně.

Hodnocení:

Kvalitní ubytování na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos, které Vám poskytne značné soukromí a přitom je velmi blízko centra městečka i pláže. Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde). Vzdálenost od pláže: cca 130 m. Vzdálenost od centra Limni Keri: cca 120 m. Vzdálenost od letiště: cca 18 km.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceZakynthos je velmi známý ostrov. Je proslavený jako “želví ostrov”. Každý rok k jeho plážím připlouvá želva pravá Caretta-Caretta, která zde...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.