Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stephania - studia

Dům Stephania má vynikající polohu, je velmi blízko moře i pláže. V přízemí domu je malý bar. Do centra staré vesničky je to asi 5 minut. Oblast se nachází u letoviska Xehoriati na ostrově Zakynthos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stephania - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Stephania

Dům Stephania má vynikající polohu, je velmi blízko moře i pláže. V přízemí domu je malý bar. Do centra staré vesničky je to asi 5 minut.

Ubytování:

Studia Stephania jsou v 1. patře a v přízemí a jsou vybavena sprchou, WC, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, nádobí a ledničky), WI-FI, fénem, TV, bezpečnostním trezorem a klimatizací (za příplatek). Z 1. patra je nádherný výhled na moře, v přízemí je výhled na moře částečný. Terasy a balkóny jsou prostorné a skýtají soukromí. V některých studiích je možné si vyžádat přistýlku.

Hodnocení:

Studia Stephania jsou ubytování velmi blízko moře s možností komplexních služeb. Vzdálenost od moře: cca 50 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.