Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsilvi Admiral

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tsilvi Admiral , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Pro všechny, kteří chtějí na dovolené nejen odpočívat, ale především se bavit.

Pláž

Hotel leží asi 150 m od jedné z nejrušnějších písečných pláží ostrova. Slunečníky a lehátka za poplatek. Vodní sporty na pláži.

Poloha

Hotel leží asi 150 m od jedné z nejrušnějších písečných pláží ostrova a od střediska Tsilivi je vzdálen 200 m. Pěší procházka do centra plného restaurací, barů a obchůdků trvá jen několik minut. Od hlavního města je vzdálen 6 km, pravidelné autobusové spojení. V blízkosti hotelu je námořní muzeum. ,

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávané formou bufetu.

Ubytování

Prostorná studia s balkonem nebo terasou, s bočním výhledem na moře nebo bazén mají vlastní sociální zařízení (sprcha,WC), vysoušeč vlasů, telefon, kuchyňský kout s vařičem,lednicí, varnou konvicí a základním nádobím, klimatizaci v červenci a srpnu zdarma. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel má k dispozici recepci, TV místnost, internetový koutek, restauraci, velký venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský klub a hřiště, minimarket (v hotelu naproti), biliár, stolní tenis, volejbalové hřiště. Hotel nabízí i bohaté animační programy pro všechny věkové kategorie – řecké večery, karaoke, disco.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.