Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vila Jenny

Pěkné vilky Jenny, postavené v roce 2006, se nacházejí na tichém místě v prázdninové oblasti Porto Koukla/ Aghios Sostis na ostrově Zakynthos, a to ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže i od taveren a obchůdků. Nabízí příjemě zařízená studia pro 2 - 4 osoby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vila Jenny, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Vily Jenny

Pěkné vilky Jenny, postavené v roce 2006, se nacházejí na tichém místě v prázdninové oblasti Porto Koukla/ Aghios Sostis ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Město Zakynthos je vzdáleno cca 13 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 6 km od hotelu.

Popis Vily Jenny

Vily Jenny jsou vilky s rodinnou a přátelskou atmosférou, které se nacházejí v zahradě svým hostům nabízí recepci a bar.

Ubytování

Je vilkách Jenny jsou studia pro 2-4 osoby. Jde o klimatizovaná a příjemně zařízená studia (klimatizace za poplatek), která se skládají z obývací ložnice a vybaveného kuchyňského koutku a mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku a balkon. Na vyžádání možnost v hotelu Vila Jenny zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

dle CK, Bez stravování. Vařit si můžete sami nebo lze využít nabídky místních restraurací a taveren.

Sport a zábava

Letovisko Aghios Sostis patří k oblíbeným letoviskům a nabízí řadu příležitostí ke strávení příjemných večerů v místních restauracích, taverničkách, kavárnách a barech.

Pláž

Vila Jenny se nachází  ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky jsou na pláži hostům k dispozici za poplatek)

Aktuální popis od CK

Poloha- Klidné místo - Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 150 m od hotelu - Restaurace a bary se nachází cca 100 m - Centrum městečka Agios Sostis se...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.