Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zante Sun

Příjemný hotel rodinného typu na ostrově Zakynthos sestávající se z několika budov s vlídnou atmosférou je situován v klidném prostředí na okraji letoviska Agios Sostis. Užší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 75 m. Centrum klidnějšího letoviska Agios Sostis s několika restauracemi a obchůdky je vzdáleno asi 300 m. Ti, kteří vyhledávají rušnější noční život, mohou dojít během 15 minut příjemnou procházkou po pláži až do živého centra letoviska Laganas. Hotel je vhodný pro klienty vyhledávající klidnější prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zante Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Zante Sun

Příjemný hotel rodinného typu Zante Sun sestávající se z několika budov s vlídnou atmosférou je situován v klidném prostředí na okraji letoviska Agios Sostis. Užší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 75 m. Centrum klidnějšího letoviska Agios Sostis s několika restauracemi a obchůdky je vzdáleno asi 300 m. Ti, kteří vyhledávají rušnější noční život, mohou dojít během 15 minut příjemnou procházkou po pláži až do živého centra letoviska Laganas. Hotel Zante Sun je vhodný pro klienty vyhledávající klidnější prostředí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 75 m - vzdálenost od letiště 7 km - vzdálenost od centra 300 m - nákupní možnosti 300 m

Ubytování v hotelu Zante Sun:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky - i ndividuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek, pouze některé pokoje) - lednička (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), trezor na recepci (za poplatek)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - snack bar u bazénu - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - WiFi připojení k internetu zdarma

Pláž u Zante Sun:

- písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Stravování v ceně:

Dle zájezdu, - snídaně formou bufetu - večeře formou bufetu,

Snídaně nebo polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální, večeře 6x v týdnu formou bufetových stolů a 1x v týdnu formou barbecue.

Alternativní popis CK

Poloha hotelu Zante Sun:

Rodinný hotel Zante Sun se nachází nad zátokou Agios Sostis, asi 100 m od užší písečné pláže. Centrum vesničky je vzdáleno 400 m. Do známého letoviska Laganas se dostanete příjemnou procházkou po pláži nebo po silnici olivovým hájem (cca 2 km).Transfer autobusem přímo před hotel není možný, nutno dojít asi 70 m pěšky.

Vybavení:

Útulný hotel s výbornou řeckou kuchyní. Celková ubytovací kapacita 72 pokojů, přijímací prostor s recepcí a trezory k pronajmutí, koutek s TV, WiFi připojení v lobby zdarma a klimatizovaná restaurace s terasou. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén s opalovací terasou a snack barem. Lehátka a slunečníky zde zdarma, na pláži za poplatek. Sport a zábava: Zábava : Využijte nabídky v okolí hotelu - příjemné taverny a bary. Příležitostně hotel pořádá večerní grilování. Na pláži různé vodní sporty za poplatek. Pro děti : Samostatný dětský bazén.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Příjemně zařízené s telefonem, malou chladničkou za poplatek, fénem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Klimatizace na vyžádání za poplatek. Některé pokoje mají boční výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (2S): S telefonem, malou chladničkou za poplatek, fénem, sprchou, WC a terasou. Klimatizace na vyžádání za poplatek. Pokoje se nacházejí v přízemí.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.