Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteri

Jednoduchá studia Asteri nacházející se v oblíbeném letovisku Kalamaki, nedaleko písečné pláže a jen pár kroků od centra s restauracemi, tavernami  a obchůdky jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, především pak pro rodiny s dětmi. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Asteri

Asteri studia a apartmány se nacházejí v letovisku Kalamaki, jen pár metrů od hlavní třídy, kde naleznete všechny hlavní restaurace, taverny, bary a obchody. Ačkoliv se nachází tak blízko centra letoviska, leží na klidném a pohodovém místě, uprostřed svěžích tropických rostlin a krásných barevných květů, obklopena malebnou krajinou. Krásná písečná pláž leží nedaleko, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Vybavení domu Asteri

Recepce TV dětské hřiště WIFI zdarma možnost využití 2 bazénu ve vedlejších zařízeních.

Vybavení studií

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, rychlovarná konvice, TV, trezor, klimatizace, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle CK, vlastní.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.