CK Brenna

Cestovní kancelář CK BRENNA

Aktuální informace pro rok 2019

Cestovní kancelář BRENNA vstupuje prodejem zájezdů LÉTO 2019 do své 27. letní sezóny. CK BRENNA je zaměřena na letecké pobytové zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy do Řecka, Turecka a Bulharska. Největší nabídku zájezdů tvoří řecké ostrovy – řecké ostrovy Thassos, Lefkada, Zakynthos, Korfu, Rhodos, Santorini, Kréta a Karpathos.

Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní filosofie naší společnosti. S BRENNOU NA DOVOLENOU JIŽ 27 LET.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK BRENNA

přes tyto stránky máte nárok nejen na slevy od CK Brenna, které zůstavají zachovány tak, jak je CK Brenna nabízí všem klientům, včetně stálých.

Pokud si vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat. 


Info z předchozích let

Cestovní kancelář BRENNA vstupuje prodejem zájezdů LÉTO 2016 do své 24. letní sezóny. CK BRENNA je zaměřena na letecké pobytové zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy do Řecka, Turecka, Španělska, a Itálie - Sicílie a Kalábrie. Největší nabídku zájezdů tvoří řecké ostrovy – řecké ostrovy Thassos, Lefkada, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Santorini, Kréta, Limnos, Karpathos, Korfu, Olympskou riviéru a Maliakos – Kamena Vourla.

Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní filosofie naší společnosti. S BRENNOU NA DOVOLENOU JIŽ 24 LET.

Zobrazit zájezdy CK Brenna

LÉTO 2012 - 20. jubilejní sezóna CK BRENNA. Hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka – řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Lefkada, Lesbos, Samos, Kos, Rhodos a Kréta. Užít si s námi léto však můžete i v Turecku, Španělsku či na Mallorce. Dlouholeté zkušenosti, kvalitní popis destinací, důraz na poskytování přesných informací při prodeji zájezdů, fotogalerie napomáhající Vašemu výběru dovolené, odpovídající hodnocení hotelů, velmi dobrá znalost prostředí a místního jazyka našich delegátů, to je hlavní filosofie naší společnosti. S BRENNOU NA DOVOLENOU JIŽ 20 LET.

Info k zahájení prodeje zájezdů LÉTO 2011

28.12.2010

Zahájili jsme prodej zájezdů LÉTO 2011 cestovní kanceláře BRENNA. Novinkou pro rok 2011 je akce DÍTĚ pouze 2.990 Kč či 3. osoba pouze 2.990 Kč. Tato akce platí pouze do 31.1.2011. Klientům, kteří nečerpají akci dítě zdarma či 3. osoba zdarma nabízí CK BRENNA slevu 14 % za včasné zálohování v měsíci prosinci (max. 2 500 Kč/osoba). Tato sleva je účtována také z ceny osob na přistýlce.

V nabídce CK BRENNA naleznete letecké pobytové zájezdy na řecké ostrovy (Thassos, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Kréta), do Turecka, Egypta, Bulharska, na Kypr a do Španělska.

Každého nového klienta tato cestovní kancelář odmění dárkem - turistickým průvodcem "Řecké ostrovy" nebo "Turecká riviéra" v hodnotě 350,- a 250,- Kč podle zvolené destinace jeho dovolené či plážovou taškou v hodnotě 250,- Kč. Knihu nebo plážovou tašku dostane každý klient na letišti v den odletu.

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Brenna můžete využít i email nebo telefonní čísla z menu dole na stránce.

O cestovní kanceláři BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA byla založena 05.03.1992 se sídlem v Brně. Název pro cestovní kancelář BRENNA vzešel z názvu města Brna z přelomu 11. a 12. století. S tím je spojeno i logo CK, které prošlo několika úpravami, nicméně motiv brněnského draka zůstává.

Hlavní činností CK BRENNA je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka - řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Kréta, Turecka - Turecká riviéra, Egypt, Kypr, Bulharsko a Španělska - ostrov Mallorca s odlety z Brna a Ostravy. Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio.

Naši nabídku pravidelně obnovujeme a přicházíme s novinkami – pro letní sezónu 2011 jsme připravili pobyty v Egyptě – letovisko Taba s možnostmi zajímavých výletů do Jeruzaléma v Izraeli či do Petry v Jordánsku, další novinkou pro rok 2011 je ostrov Kypr a Bulharsko – destinace Nesebr a Slunečné Pobřeží.

Cestovní kancelář BRENNA je členem Asociace cestovních kanceláří – ACK ČR


Důležité údaje:

IČO: 26896451
DIČ: CZ26896451

Naše tipy na zájezdy