CK Marted

2 min.

Cestovní kancelář Marted

CK Marted - základní info

Cestovní kancelář Marted působí na trhu cestovního ruchu v České republice již 18. sezonu. Specializuje se na Řecko (Olympská riviéra a Chalkidiki), řecké ostrovy (Thassos, Lesbos, Zakynthos, Lefkada, Kefalonie, Skiathos, Rhodos, Kos, Kréta), dále na Kypr (Ayia Napa a Protaras), na Tureckou riviéru a Chorvatsko (Dalmácie).
Letecké zájezdy jsou pořádány s odletem z Ostravy. Dále nabízí poznávací zájezdy autobusem i letecky po celé Evropě.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Marted

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Marted zůstává zachován, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Marted.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd jste si od CK Marted vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Marted můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Amazonia

Naše tipy na zájezdy