CK Partner Alivia

5 min.

Cestovní kancelář Alivia

Pozor - CK Partner Alivia ukončila činnost

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

společnost PARTNER ALIVIA s.r.o., IČ: 496 80 307, sídlem Praha 1 - Nové Město, Hybernská 1009/24, PSČ 110 00, vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 21761 jako provozovatel cestovní kanceláře Alivia (dále jen CK ALIVIA) oznamuje, že

ke dni 2. května 2013 ukončuje svoje činnost a tímto dnem vstupuje do likvidace.

K tomuto rozhodnutí dospělo vedení CK ALIVIVA po provedení předběžných ekonomických a účetních analýz, které naznačují, že CK ALIVIA by nemusela být schopna v průběhu letní sezóny dostát všem svým smluvním závazkům ať už ke svým klientům, tak i dalším obchodním partnerům z řad ubytovalů či přepravců. CK ALIVIA nemá ke dni vstupu do likvidace žádné klienty na rekreaci v tuzemsku ani v zahraničí.

CK ALIVIA prohlašuje, že má řádně uzavřenu pojistnou smlouvu pro případ úpadku č. 11 6 2445 u Union pojisťovňy, a.s., pobočka pro Českou republiku, Španělská 2, CZ-120 00 Praha 2 - Vinohrady. Veškeré informace o postupu při uplatnění nároku na náhradu zaplacených záloh na zrušené zájezdy jsou dostupné na webu pojiťovna www.unionpojistovna.cz. Kontaktní údaje klientského centra pojišťovny Union jsou každý pracovní den od 7:30 do 18:00 hod. na číslech 844 11 12 11, nebo 00421 2 2081 1811, email:

union@unionpojistovna.cz.

Likvidátorem CK ALIVIA byl jmenován pan Kamil Houdek, kterého je možno v průběhu likvidace kontaktovat telefonicky na tel. č. 776 382 100, nebo mailem na adrese likvidace@alivia.cz. Veškeré informace o průběhu likvidace budou samozřejmě průběžně zveřejňovány na webových stránkách www.alivia.cz.

CK ALIVIA děkuje svým klientům za věrnost a přízeň v minulých 15 letech a omlouvá se za způsobené komplikace při plánování letní dovolené. K rozhodnutí o likvidaci však vedla CK ALIVIA právě snaha o minimalizaci dopadů případné insolvence na průběh zakoupeného a zahájeného zájezdu.

Za team CK ALIVIA

Kamil Houdek

Likvidátor

O CK Partner Alivia jsme se dozvěděli od klientů, kteří přes nás chtěli koupit zájezd, ale přišli rovnou s tím, že ho chtějí od Alivie. Její nabídku Řecka jsme do té doby neznali a koukali na ní trochu s nedůvěrou. A výsledek? Už víme, proč ti klienti požadovali zájezd konkrétně od nich. Za dobu naší spolupráce se Partner Alivia ukázala jako velmi vstřícná a spolehlivá cestovka, jejíž zájezdy velmi rádi doporučujeme a s kterou jsme doposud nezaznamenali žádné problémy.

CK Alivia je známa především těm, kdo jezdí do Bulharska. Z Řecka mají v sezoně 2010 v nabídce ostrov Thassos, konkrétně hotely Chrissi vila, hotel Agali, vila Augustis, hotel Astris Sun a studia Anna.

Pozdrav od CK Partner Alivia

Vážení přátelé, milí zákazníci,

dovolte nám, abychom poděkovali našim stálým klientům za důvěru, které se nám dostává a zároveň přivítali nové klienty. I v této sezoně jsme pro vás opět pečlivě připravili oblíbené zájezdy (letecky) do Bulharska a dovolujeme si Vám nabídnout i letecké zájezdy do Řecka na nádherný ostrov Thassos.Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a Vy si v ní najdete dovolenou každý podle svých představ. Těšíme se na setkání s Vámi.

Vaše cestovní kancelář Partner Alivia.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Partner Alivia

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Partner Alivia zůstává zachován, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. CK při online rezervaci nabízí i slevu 300,- Kč. Při rezervaci přes naše stránky o tuto slevu nepřijdete, dostanete ji samozřejmě také.

Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Partner Alivia.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Alivia jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Partner Alivia můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: VHT

Naše tipy na zájezdy