Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anavissos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anavissos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Anavissos

Nedaleko hlavního města Řecka, konkrétně na jihozápadním pobřeží poloostrova Attika, se nachází letovisko zvané Anavissos, které je především oblíbené mezi obyvateli Athén, kteří sem přijíždějí trávit své volné dny.

Pláže u Anavissos

V koloritu hornatého okolí s plání, která přetíná kopcovitý charakter krajiny, se vyjímá jedna dlouhá pláž a několik menších zátok v jejím okolí. Díky povětrnostním podmínkám tu bývají příznivé vlny pro surfaře a další milovníky vodních sportů, které vyžadují větší vlny. Vhodné je tu však prostředí i pro plavání a vůbec relaxaci při pobřeží. Ve zdejších tavernách a restauracích si můžete dát něco na zub; výtečné jsou především speciality z darů moře.

Další střediska z oblasti Attika

České CK jezdí z oblasti Attika hlavně do středisek Anavissos, Athény, Lagonissi a Sounion

Tipy na hotel v letovisku Anavissos

Plaza Resort

Omlouváme se, na popisu hotelu Plaza Resort se pracuje. Pro aktuální  popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde  si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

1.

Eden Beach Resort

Rozlehlý hotelový komplex Eden Beach Resort, skládající se z hlavní budovy a vedlejších budov, se nachází v pěkné udržované zahradě, necelých pět kilometrů od letoviska Anavyssos. Autobusovou zastávku pro pohodlné spojení do města naleznete 100 metrů od hotelu. Od hlavní hotelové budovy je pláž vzdálena cca 200 metrů, celý hotelový areál ovšem sahá až k pláži. Hotel doporučujeme všem klientům, především rodinám s dětmi, kteří touží po strávení klidné a odpočinkové dovolené.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---