Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Almira

Hotel ALMYRA***+ s bazénem leží 1 km od oblázkové pláže a městecka Fiskardo na ostrově Kefalonie. Pokoje pro 2-4 os. jsou vybaveny TV/SAT, DVD přehrávačem, wifi připojením zdarma, klimatizací zdarma, minibarem, trezorem, balkonem s výhledem na moře, soc. zařízením a fénem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Almira, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel ALMYRA***+ s bazénem leží 1 km od oblázkové pláže a městečka Fiskardo.

Vybavení hotelu Almira

Pokoje pro 2-4 os. jsou vybaveny TV/SAT, DVD přehrávačem, wifi připojením zdarma, klimatizací zdarma, minibarem, trezorem, balkonem s výhledem na moře, soc. zařízením a fénem. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma. Možnosti hotelu: recepce, bar, restaurace, bazén, detský bazén, parkování, pujčovna kol. V ceně zájezdu zahrnuty snídaně (dle aktuálního termínu, nutno ověřit).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.