Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fiskardo

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fiskardo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Fiskardo

Malá přístavní vesnička Fiskardo se nachází na severním cípu Kefalonie a její výjimečnost spočívá mimo jiné v tom, že jako jedna z mála přestála ničivé zemětřesení, které ostrov postihlo v roce 1953 bez úhon a většina budov je zde původních.  

V přístavu, který dnes slouží převážně turistice kotví nejluxusnější milionářské jachty řecké smetánky, ale i mnoho známých světových celebrit tu již mělo při svých plavbách příjemnou zastávkou. Původní benátské domy v pastelových barvách, záplavy bougenvilií a oleandrů spolu s malebným přístavem dodávají místu pohádkový nádech.

Přístav lemuje množství taveren, kaváren, obchůdků se suvenýry, naleznete zde i starožitnictví, ale i obchody se současným značkovým zbožím. V plnou sezónu je přístav doslova pulsující tepnou turistů z celého světa.  Fiskardo, to je směsice romantiky, luxusu a historie na jednom místě.

Střediska na ostrově Kefalonia

Na ostrov Kefalonia se z ČR jezdí hlavně do středisek Agia Efimia, Argostoli, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lassi, Lepeda - osada, Lixouri, Poros, Sami, Skala, Svoronata, Xi - osada a Zola

Tipy na hotel v letovisku Fiskardo

Emelisse Art Hotel od 32 991 Kč se všemi poplatky

Hotel Emelisse Art Hotel se nachází na břehu skvostné úzké zátoky na severním okraji Fiskarda, na vyvýšeném místě mezi cedrovými a cypřišovými stromy cca 200 m od krásné písečné pláže Emblissi. Je jen 1 km od vesnice Fiskardo,kde můžete navštívit místní obchůdky či posedět v nějaké typické řecké taverně. Vzdálenost od hlavního města Argostoli je 45 km od jeho přístavu 60 km, od přístavu Sami 45 minut jízdy , 1 hodinu jízdy od letiště, 20km od známé pláže Myrtos. V okolí se nacházejí osady Antypata, Vasilikades, Maganos, též byzantský kostel a nový maják.

1.

Almira

Hotel ALMYRA***+ s bazénem leží 1 km od oblázkové pláže a městečka Fiskardo.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---