Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia studia

Moderní jednopatrová vilka Sofia leží na ostrově Kefalonie v osadě Xi nedaleko vyhlášené pláže s modrou vlajkou EU. V okolí jsou další 3 vilky, které patří stejnému majiteli. Jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby klientům zůstalo zachováno soukromí. V blízkosti je vynikající taverna a bar s celodenním provozem. Blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě. Velkou předností je klimatizace zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sofia:

Moderní jednopatrová vilka Sofia leží v osadě Xi nedaleko vyhlášené pláže s modrou vlajkou EU. V okolí jsou další 3 vilky, které patří stejnému majiteli. Jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby klientům zůstalo zachováno soukromí. V blízkosti je vynikající taverna a bar s celodenním provozem.

Ubytování:

V přízemí vilky Sofia jsou 3 dobře zařízená 2lůžková studia a 1 jednolůžkové studio, které jediné nemá přímý výhled na moře. V 1. patře jsou 2 třílůžková a 1 čtyřlůžkové mezonetové studio s dřevěným vestavěným patrem a prostornými balkóny, odkud je nádherný výhled na moře. V patře je ložnice s 1 nebo se 2 lůžky a v přízemí jsou další 2 lůžka a kuchyňský kout. Součástí každého studia je sprcha, WC, prostorný balkón nebo terasa a kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizace. Majitel ubytování  provozuje malý obchod, kde je možné si objednat základní potraviny. K ubytování Sofia patří bazén, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, a 2 venkovní terasy s příjemným posezením. Na zahradě je malé dětské hřiště a prostor pro grilování.

Hodnocení studií Sofia:

Blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě. Velkou předností je klimatizace zdarma.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.

Aktuální popis od CK

Slevy pro děti2 DĚTI VÝHODNĚ = 2 děti mají ubytování zcela ZDARMA a k tomu zlevněnou letenku a transfer 2 děti do 18 let na přistýlce (3. a 4. lůžko) platí...

Popis destinaceKefalonie je největší ostrov Jónského souostroví a jeho sestrou je ostrov Ithaka, který je oddělen od Kefalonie pouze 2 km širokým průlivem....

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.