Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kounopetra

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kounopetra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Kounopetra

Malá rybářská vesnice, nebo spíše jen osada Kounopetra se nachází na jižním pobřeží ostrova Kefalonie, přesněji na nejjižnějším bodu poloostrova Paliki, asi 9 km od města Lixouri. V poklidné vesničce naleznete malý rybářský přístav, několik taveren a upomínku na přírodní úkaz, kterým byla pohybující se skála. Jde o jev, při kterém se v pravidelných časových intervalech pohyboval kus zdejší skály, nicméně od zemětřesení v roce 1953, se kámen již nepohnul. Dodnes je místo, které oplývalo tímto jevem označeno. V Kounopetře a v přilehlém okolí naleznete romantické a i díky nevšednímu červenému zbarvení zajímavé písečné pláže, z nichž na mnoha je k dispozici plážový servis s lehátky, slunečníky, sprchami a občerstvením. Za zmíňku stojí pláž Akrotiri, Agis Nikolaos, Vatsa, Xi a pláž Mega Lakos.

Střediska na ostrově Kefalonia

Na ostrov Kefalonia se z ČR jezdí hlavně do středisek Agia Efimia, Argostoli, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lassi, Lepeda - osada, Lixouri, Poros, Sami, Skala, Svoronata, Xi - osada a Zola

Tipy na hotel v letovisku Kounopetra

Vitoratos

Hezká malá vilka obklopená zahradou ve velmi klidné oblasti letoviska Kounopetra, 400m od dlouhé úzké písečné pláže. Nejbližší restaurace se nachází 400 m od studií, centrum Lixouri je vzdáleno 7 km, najdete zde množství obchodů, restaurací a taveren. Letiště je vzdáleno 45 km.

1.

Kunopetra Villas & Aquapark od 24 890 Kč se všemi poplatky

Po mnoho let je Kefalonie známá a obdivovaná pro svou záplavu zeleně, nádherné zálivy, malebné vesničky a pro pohostinnost místních obyvatel. 7 km od Lixouri, v klidné oblasti Kunopetra, pouhých 100 m od menší úzké pláže s červeným pískem stojí mimořádně oblíbený hotel Ionian Sea. Úspěch a velký zájem ze strany hostů přivedly majitele hotelu k myšlence rozšířit hotelový areál, a ještě blíže k moři postavit zcela nové vily s výhledem na otevřené moře. A právě v této exkluzivní nové části nazvané Kunopetra Villas budou během léta 2018 ubytováni naši klienti. Těm zároveň bude k dispozici veškeré vybavení původního hotelu: recepce, restaurace s vyhlášenou stravou, bary, malý obchod, bazény, aquapark, skvělá písečná pláž, na kterou to budou mít díky poloze skutečně nejblíž. Kromě kulinářských zážitků, které hostům připravuje bratr majitele z domácích surovin včetně čerstvých ryb, je pro hosty k dispozici hotelový minibus pro cesty do Lixouri nebo animační programy, což z hotelu dělá ideální ubytování především pro rodiny s dětmi, které navíc ocení i pozvolný vstup do moře.

2.

Remetzo Village

Městečko Lixouri cca 10 km - Vynikající taverna v blízkosti hotelu - Nejbližší bary cca 4 km - Nejbližší minimarket cca 4 km - Další nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 10 km - Letiště Kefalonia cca 52 km

3.

Ionian Sea od 22 390 Kč se všemi poplatky

Příjemný a oblíbený hotelový komplex s rodinnou atmosférou leží cca 100 m od písečné pláže. Pro návštěvu města Lixouri, kde můžete strávit volný čas nákupy v místních obchůdcích či posezením v místních tavernách, mohou hosté využít hotelový autobus.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---