Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

White Rocks

Na bílém útesu a u soukromé písčité pláže položený hotel a bungalovy, s modrou vlajkou EU oceněnými plážemi Platis Gialos a Makris Yalos, hned v sousedství, je doslova utopen v porostu borovic a jiné, všemi barvami hrající květeny. Od Argostoli je vzdálen 3 km a jen asi 700 m od prvních obchodů, barů a taveren letoviska Lassi, kam od hotelu White Rocks vede příjemná stezka mezi borovicemi a pod úrovní silnice. Oblast - Kefalonie

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili White Rocks, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu White Rocks

Na bílém útesu a u soukromé písčité pláže položený hotel a bungalovy, s modrou vlajkou EU oceněnými plážemi Platis Gialos a Makris Yalos, hned v sousedství, je doslova utopen v porostu borovic a jiné, všemi barvami hrající květeny. Od Argostoli je vzdálen 3 km a jen asi 700 m od prvních obchodů, barů a taveren letoviska Lassi, kam od hotelu White Rocks vede příjemná stezka mezi borovicemi a pod úrovní silnice. Vzdálenost od letiště je cca 5 km. Celý komplex má velkou rozlohu, od hlavní budovy na pláž je to přes zahradu a kolem bungalovů asi 200 m, přístup na pláž je po schodech. Vzhledem k umístění a jeho velké rozloze je náročnější na chůzi, po schodech či do kopce.

Vybavení hotelu White Rocks

vstupní hala s recepcí (s možností připojení WiFi), hlavní bar a venkovní terasa, knihovna, restaurace k podávání snídaní a večeří, restaurace se samoobsluhou na obědy (večeři je možné vyměnit za oběd), snack bar u bazénu/pláže, koktejl bar, venkovní sladkovodní bazén, lehátka i slunečníky u bazénu i na pláži (jen na soukromé hotelové pláži) zdarma, obchod se suvenýry, čistírna prádla, pokojový servis, sprcha na pláži a WC u bazénu, hotelové parkoviště.

Stravování

Dle ck, polopenze

Služby

WiFi, konzumace z mini baru, pokojový servis.

Ubytování

komplex má celkem 100 pokojů v hlavní budově (1 výtah) a 62 bungalovů. Bungalovy jsou všechny s výhledem na moře a byly kompletně renovovány v zimě 2010/2011. Všechny pokoje i bungalovy jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, mini barem, trezorem, vysoušečem vlasů, koupelnou s WC (bungalovy jsou se sprchou, pokoje s vanou), plážovými osuškami, balkónem či terasou. Oba typy ubytování nabízí možnost max. 1 přistýlky. Výhled na moře u pokoje v hl. budově je za příplatek. Doporučujeme bungalov, případně pokoj s výhledem na moře (pokoje obrácené k silnici mohou být hlučné).

Pro děti

Hotel White Rocks nabízí dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka zdarma.

Doporučení

Hotel White Rocks je velmi oblíben díky své skvělé poloze a je tak ideální ke krátkým a snadným výletům do Lassi a do hlavního města Argostoli. Poskytuje velmi kvalitní služby ve všech směrech, je elegantní volbou pro náročné klienty, spíše páry než rodiny s dětmi. Znamenité, čisté a s křišťálově průzračnou vodou, jsou zde písčité pláže a většinou klidné moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.