Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Eye

Moderně vybavené pokoje a apartmány hotelu Ionian Eye se nachází asi 2 km od centra oblíbeného prázdninového městečka Messonghi, pouhých 80 m od písečné pláže a 22 km od hlavního města Kerkyra. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionian Eye, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ionian Eye

Moderní apartmány a pokoje hotelu Ionian Eye se nachází v jihovýchodní části ostrova Korfu, v oblíbeném letovisku Messonghi, 22 km od hlavního města Kerkyra. V blízkém okolí hotelu se nachází obchod a taverna, centrum Messonghi je vzdálené cca 2 km.

Vybavení hotelu Ionian Eye

Recepce, zahrada, venkovní bazén, dětský bazén, internet.

Vybavení pokojů

Pokoje pro 2 osoby, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, se základním vybavením a ledničkou, klimatizace, SAT TV, balkon nebo terasa. Apartmány se 2 ložnicemi, vlastním soc. zařízením, klimatizace, SAT TV, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, se základním vybavením a ledničkou, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle CK. Vlastní ve vybavených kuchyňkách.

Pláž

Pokoje a apartmány se nachází cca 80 m od písečné pláže.

Aktuální popis od CK

Polohaareál komplexu Ionian Eye se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, 450 metrů od centra letoviska Messonghi, asi 22 kilometrů od hlavního města a...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.