Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemos vila

Vila Anemos s velkou mírou soukromí a krásným výhledem je umístěná v klidné lokalitě na okraji vesničky Lefkogia na Krétě a dobrou dostupností taveren a obchodu a pláží. Plakias a známá pláž Damnoni jsou vzdálené od vily Anemos asi 3 kilometry. Doporučujeme zapůjčit na celý pobyt auto.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anemos vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Anemos

Vila Anemos se nachází na jižní Krétě v oblasti Rethymno na okraji vesničky Lefkogia, jejíž centrum je vzdáleno přibližně 800 m. Zde jsou také nejbližší taverny a minimarket. Nejbližší pláže jsou Schinaria, Amoudi (3 km), Damnoni (3 km), Plakias (5 km). Letiště v Chanii a Herakliu jsou vzdálena přibližně 1,5 hod. jízdy autem.

Ubytování

Vila Anemos nabízí na obytné ploše asi 130 m2 ubytování ve 4 dvoulůžkových ložnicích. V přízemí vily je umístěna ložnice s koupelnou a toaletou, plně vybavená kuchyně (sporák, mikrovlnná trouba, pračka, lednice aj.), prostorný obývací pokoj se satelitní TV a hi-fi soustavou. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s posezením a grilem a k bazénu s dětským bazénkem, kde jsou umístěna lehátka a slunečníky. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice s balkóny, koupelnou a toaletou. Vila je obklopena pěknou zahradou. Z vily se naskýtá krásný výhled na hory, vesnici Lefkogia, letovisko Plakias a vzdáleně na moře. Ložnice jsou klimatizované.

Pláž

Vila Anemos má  nejbližší pláže Schinaria, Amoudi (3 km), Damnoni (3 km), Plakias (5 km).

Strava

dle CK, vlastní

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.