Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Damnoni

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Damnoni, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Damnoni

Fotografie střediska Damnoni jsou již ve fotogaleriích, avšak doposud nebyly k Damnoni přiřazené. Popis střediska Damnoni také ještě není vložen. Damnoni je velmi hezké a klidné, byl jsem tam osobně a pro mne se jedná o to lepší, co na Krétě je.

Ono Damnoni ani tak není klasické středisko jako menší vesnička v zálivu Damnoni Bay. Je zde pár hotýlků, vilek, sem tam nějaká taverna a minimarket, ale to je vše.

Pláž u Damnoni

Pláží je zde několik. Buď můžete využít překrásnou velkou pláž přímo u Damnoni, nebo se můžete vydat směrem na východ, kde je velmi členité pobřeží a je zde řada malinkých plážiček, které poskytují dostatek soukromí a klidu.

Co v Damnoni ?

V Damnoni je velmi klidno, na někoho možná až moc. Pokud Vám tedy nestačí jen polehávat na pláži a vysedávat v taverně, budete muset trochu popojet. Směrem na západ je letovisko Plakias. Je to přes kopec, asi 1,5 kilometru. Když to nebudete chtít jít pěšky, jezdí v sezoně mezi Plakiasem a Damnoni malý vláček.

Doplňte popis Damnoni

Pokud máte o Damnoni něco Vy, stačí kliknout na Upravit popis a můžete vložit popis Váš vlastní. Děkujeme za Vaši pomoc

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Tipy na hotel v letovisku Damnoni

Kalypso Village od 16 551 Kč se všemi poplatky

Luxusní romantický komplex bungalovů Kalypso Village se nachází na místě původního pirátského přístavu Karavos - romantické místo mezi skalisky je umístěno přímo u moře, cca 3 km od Plakiasu. U hotelu se nachází velmi romantická skalnatá pláž s terasami s lehátky a slunečníky (jednotlivé terasy s lehátky poskytují hostům příjemné soukromí), díky skalám je zde křišťálově čisté moře. Hotelovým autobusem (za poplatek) se dostanete na pláž Damnoni a do městečka Plakias.

1.

Anemos vila

Vila Anemos se nachází na jižní Krétě v oblasti Rethymno na okraji vesničky Lefkogia, jejíž centrum je vzdáleno přibližně 800 m. Zde jsou také nejbližší taverny a minimarket. Nejbližší pláže jsou Schinaria, Amoudi (3 km), Damnoni (3 km), Plakias (5 km). Letiště v Chanii a Herakliu jsou vzdálena přibližně 1,5 hod. jízdy autem.

2.

Damnoni Paradise od 16 459 Kč se všemi poplatky


Menší apartmánové domy jsou doslova zahaleny v zeleni. V bezprostředním okolí je pěstěný trávník a dětské hřiště. Přímo od apartmánových domů vede cesta na překrásnou pláž Damnoni, kam se dostanete asi po 10 minutách pohodlné chůze. Nedaleko od ubytování je malý obchod, další dobře zásobený obchod je u hotelu Hapimag. První taverna je nedaleko a další taverny naleznete přímo u pláže Damnoni. Na pláži Damnoni je i široká nabídka vodních sportů.

3.

Damnoni Bay

Hotelové pavilóny Damnoni Bay stojí ve svahu nad zátokou Damnoni asi 3 km od městečka Plakias na jižním pobřeží ostrova Kréta. Na krásnou pláž Damnoni se dostanete asi za 10 min. po schodech a po pěšině, která vede podél areálu Hapimag. Díky této poloze je z hotelu nádherný panoramatický výhled na záliv Damnoni.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---