Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrispy World

Příjemný hotelový areál Chrispy World tvoří hlavní budova a 5 bloků. Celý komplex navozující atmosféru krétské vesničky se nachází ve velmi klidném přírodním prostředí oblasti Rapaniana/Kolymbari, obklopen je bujnou vegetací, květinami, stromy, keři, bambusovníky, ze vzdálenějšího okolí jsou slyšet ovečky na pastvě nebo kohouti. V docházkové vzdálenosti je jen pár menších taveren a minimarket. Doporučujeme pronajmout si během pobytu auto (např. AutoWay Kréta) a podnikat zajímavé výlety po ostrově Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrispy World, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Chrispy World

Příjemný hotelový areál Chrispy World tvoří hlavní budova a 5 bloků. Celý komplex navozující atmosféru krétské vesničky se nachází ve velmi klidném přírodním prostředí oblasti Rapaniana/Kolymbari, obklopen je bujnou vegetací, květinami, stromy, keři, bambusovníky, ze vzdálenějšího okolí jsou slyšet ovečky na pastvě nebo kohouti. V docházkové vzdálenosti je jen pár menších taveren a minimarket. Doporučujeme pronajmout si během pobytu auto (např. AutoWay Kréta)a podnikat zajímavé výlety po ostrově. Do letoviska Kolymbari, Plataniasu nebo Chanie je možné cestovat pravidelnou linkou, zastávka v docházkové vzdálenosti od hotelu. Ubytování pro naše hosty je zajištěno v zadním traktu, kterým se prochází do přední části objektu, kde je hlavní bazén, restaurace a další služby.

Kapacita

Celková kapacita areálu Chrispy World je 190 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu mezonety). Všechny pokoje jsou účelně vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do vnitrozemí. Fén na vyžádání v hotelové recepci (zdarma). Trezor na pokoji (za poplatek cca 18€/týden). Mezonety tvoří ložnice v přízemí a do druhého menšího pokoje, kde je obvykle dvojlůžko pro děti, se jde po schodišti nahoru. Sociální zázemí i další vybavení jsou společné (klimatizace, TV, balkón s výhledem do zahrady) - tento typ ubytování je za příplatek. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala, recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 4€/hodina), vnitřní a venkovní bary, kavárna a snack bar u bazénu, venkovní terasa s posezením, vnitřní restaurace, 2 konferenční sály, velká zahrada, fontánky, parkoviště. Osušky na pláž (za poplatek cca 4€/týden + depozit cca 5€). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Dle CK, Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE. Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

3 bazény, dětský bazén a brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), dětský koutek a dětské hřiště. Kulečník (cca 2€/hra), tenisové hřiště (cca 7€/hodina), stolní tenis, basketbal, volejbal, minifotbal, sauna, jacuzzi, masáže - za poplatky, videohry (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá animační programy - pro děti od 4 do 13 let, stejně tak pro dospělé (v cizím jazyce, cca 6x týdně v hlavní sezóně).

Hlavní výhody hotelu Chrispy World

příznivá cena

Web

Chrispy World

Aktuální popis od CK

StřediskoRapania/Kolymbari - oblast ChaniaPolohaHotelový areál tvořený hotelovou budovou a pěti bloky vilek a pavilonů rozmístěných v hotelové zahradě se...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.