Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sand Boutique

Luxusní hotel Golden Sand Boutique se nachází přímo u pláže v letovisku Sfakaki nedaleko města Rethymno. Tato pláž patří k jedněm z mála na světě, kde kladou svá vajíčka želvy Caretta Caretta.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sand Boutique, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Sand Boutique

Luxusní hotel  Golden Sand Boutique se nachází přímo u pláže v letovisku Sfakaki nedaleko města Rethymno (10 km), 65 km od letiště v Heraklionu. Tato pláž patří k jedněm z mála na světě, kde kladou svá vajíčka želvy Caretta Caretta. 

Vybavení hotelu Golden Sand Boutique

recepce, směnárna, wi fi zdarma, lobby s panoramatickým výhledem, lékařská služba, lobby bar, plážový bar, restaurace, plážová a la carte restaurace, 3 bazény, masáže, volejbal, stolní tenis, basketbal, šipky, aerobik, aqua-aerobik, vodní pólo, BBQ večery, krétské večery, gala večery, animace.

Ubytování

Hotel Golden Sand Boutique nabízí standardní a nadstandardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje až pro 5 osob, rodinné suity s výhledem na moře až pro 5 osob a Junior suites s výhledem na moře a sdíleným bazénem až pro 5 osob. Všechny pokoje jsou zařízeny v jasném lehkém středomořském stylu v pastelových barvách a jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, župany, trepkami, klimatizací, telefonem, SAT TV, internetem, ledničkou, trezorem a balkónem. Nadstandardní pokoje a suity mají navíc varnou konvici a plážové osušky. Suity mají navíc příslušenství na přípravu kávy a CD/DVD přehrávač.

Služby za poplatek

plážové a bazénové osušky, masáže, trezor.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, mini club, vysoké židle v restauraci, dětská postýlka na vyžádání, speciální dětské menu.

Strava

dle CK, All inclusive: časné snídaně (05:00 – 07:30), bufetové snídaně (07:30 – 10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00 – 11:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), obědy ve snack baru (12:00 – 15:00), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (11:00 – 17:30), odpolední čaj (15:00 – 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Hotel Golden Sand Boutique leží přímo u pláže.

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 500 m - Centrum Chrissi Akti cca 900 m - Centrum Chania cca 4 km - Autobusová zastávka cca 200 m -...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.