Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Teacher´s Cottage

Vila Teacher´s Cottage stojí ve svahu nad vesničkou Agia Triada asi 1 km od centra a 10 km jihovýchodně od historického města Rethymno na severu ostrova Kréta. Ve vesničce je několik taveren, kaváren a obchodů. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 5 km od vily. Vila sousedí s několika dalšími vilami stejného majitele, přesto nabízí velkou míru soukromí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Teacher´s Cottage, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Teacher´s Cottage

Vila Teacher´s Cottage stojí ve svahu nad vesničkou Agia Triada asi 1 km od centra a 10 km jihovýchodně od historického města Rethymno. Ve vesničce je několik taveren, kaváren a obchodů. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 5 km od vily. Vila sousedí s několika dalšími vilami stejného majitele, přesto nabízí velkou míru soukromí.

Ubytování

Luxusní vila Teacher´s Cottage je postavena dle tradiční krétské architektury z kamene, což jí zajišťuje uchování příjemného klima i v nejparnějších dnech. V přízemí vily se nachází ložnice (snadný přístup i pro vozíčkáře) s koupelnou (sprcha, WC a pračka), moderně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.), která je propojena s prostorným obývacím pokojem s krbem, jídelním stolem, sedací soupravou, TV/SAT a DVD. Ve vile je možné se připojit na internet (za poplatek). V 1. patře jsou umístěny další 2 ložnice se samostatnými koupelnami s WC (1 s vanou s vířivou koupelí, 1 se sprchou). V zahradě se nachází prostorný kout se zděným grilem. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s venkovním posezením. Vila Teacher´s Cottage má bazén o rozloze přibližně asi 15 m² s lehátky.

Hodnocení

Vila Teacher´s Cottage je luxusní ubytování pro klidnou rodinnou dovolenou, krásný výhled na moře a na okolní olivové háje.

Vzdálenosti

od pláží: cca 7 km. od vesničky Agia Triada: cca 1 km. od města Rethymno: cca 10 km. od letiště Chania: cca 65 km. od letiště Heraklion: cca 75 km.

Informace o ubytování

až pro 6 osob, vlastní stravování

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.