Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mikris Gialos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mikris Gialos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Mikris Gialos

Letovisko Mikros Gialos se nachází v zálivu Rouda na jihovýchodním pobřeží krásného ostrova Lefkada, jen nedaleko vesnice Poros. Krajina vás doslova nadchne – zelená pohoří se odrážejí v tyrkysových mořských vodách a záře horkého řeckého slunce vás prosytí do morku kostí.

Pláž u Mikris Gialos

Pláž v malém resortu je dlouhá, pokrytá pásmem teplého písku a oblázků. Prý patří k jedněm z nejkrásnějších na celém ostrově – zkrátka ideální k letnímu lenošení, opalování a koupání v malebném ostrovním prostředí připomínajícím daleké exotické krajiny. Ke zpříjemnění pobytu jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Aktivnější jedinci mohou vyrazit za některými sporty, například si pronajmout šlapadlo nebo loďku a vyrazit po okolních březích, případně se povozit na vodních lyžích. Díky průzračně čisté vodě si přijdou na své kromě plavců také příznivci potápění a šnorchlování, kteří perfektně uvidí, co se děje pod mořskou hladinou. Při pláži najdete potřebné občerstvení v tavernách a barech.

Co v Mikris Gialos ?

Nákupních příležitostí či možností kulturního vyžití tu příliš není. Resort je zaměřen spíše na klidnou dovolenou s koupáním, sluněním a některými vodními aktivitami. Pokud potřebujete více než základní denní potřeby a potraviny nebo zatoužíte po troše kultury či nočního veselí, musíte vyrazit do některých rušnějších středisek. Na výlety po okolí se dají pronajmout automobily, motorky nebo jízdní kola.

Střediska ostrova Lefkada

Kormě střediska Mikris Gialos se na ostrov Lefkada jezdí hlavně do středisek Agios Ioannis, Agios Nikitas, AmousoAmouso, Lefkas, Ligia, Meganissi, Mikris Gialos, Nidri, Nikiana, Perigiali, Sivota, Tsoukalades a Vassiliki .

Tipy na hotel v letovisku Mikris Gialos

Olive Tree od 14 517 Kč se všemi poplatky

Ubytování Olive Tree je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

1.

Rouda Village - st/apts

3 nové vilky Rouda Village jsou postaveny v klidném prostředí na východním pobřeží ostrova Lefkada, pouhých pár minut od malé vesničky Rouda Bay a velmi blízko nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí v prostorné zahradě s olivovníky, je zde místo na grilování i na provozování různých sportů.

2.

Captain Nick - studia

Pěkná vilka Captain Nick se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

3.

Mikros Gialos - st/aptms

Ubytování Mikros Gialos je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

4.

Efta Nisia - studia a apartmány

Moderní apartmánový hotel Efta Nisia je postaven z tradičních materiálů v barvách jónského souostroví. Pavilóny s bazénem stojí v mírném svahu a od malé oblázkové pláže je odděluje jen málo používaná místní komunikace, která pokračuje k hlavní pláži.

5.

Rouda vilky

3 nové vilky Rouda jsou postaveny v klidném prostředí na východním pobřeží ostrova Lefkada, pouhých pár minut od malé vesničky Rouda Bay a velmi blízko nádherné pláže Mikros Gialos. Vilky stojí v prostorné zahradě s olivovníky, je zde místo na grilování i na provozování různých sportů.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---