Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsoukalades

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tsoukalades, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Tsoukalades

Ač obec Tsoukalades neleží v těsné blízkosti mořských břehů, řadí se mezi stále populárnější letní dovolenkové destinace. Jde o malou tradiční vesničku na severozápadě ostrova Lefkada, ještě nepříliš zasaženou turistickým ruchem, obestřenou olivovníkovými kopci a krásně modrým a čistým mořem. Ubytovací možnosti se neustále rozšiřují. V současnosti je tu hrstka kvalitních hotelů. Navíc hlavní město s mnohem širší nabídkou všech služeb je vzdáleno jen několik kilometrů. Jestliže se rozhodnete právě pro Tsoukalades, je velmi vhodné pronajmout si vůz, který vás pohodlně dopraví na všechna vzdálenější místa.

Co v Tsoukalades ?

V blízkosti vesnice se nachází hned čtyři pěkné pláže, všechny v řádu několika kilometrů: Pefkoulia, Agios Nikitas, Kaminia a Skala. Pefkoulia je nádherná pláž obklopená borovicemi a pokrytá pískem a kamínky. Dá se tu pohodlně parkovat a při pobytu na pobřeží se osvěžit v místní taverně. Agios Nikitas je velmi dlouhá pláž s písčitým povrchem zlatavé barvy. Voda je tu excelentně průzračná a mělká. Kaminia a Skala jsou přírodní pobřežní pásy bílého písku a hornatých útvarů, které poskytují příjemné zázemí.

V malebných uličkách Tsoukalades, tvořených roztomilými domky typické ostrovní architektury, najdete jen několik taveren, kaváren a barů, které však poskytnou dostatek potěšení vašim mlsným jazýčkům.

Střediska ostrova Lefkada

Kormě střediska Sivota se na ostrov Lefkada jezdí hlavně do středisek Agios Ioannis, Agios Nikitas, AmousoAmouso, Lefkas, Ligia, Meganissi, Mikris Gialos, Nidri, Nikiana, Perigiali, Sivota, Tsoukalades a Vassiliki .

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---