Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arisvi

Patrový dům na ostrově Lesbos se nachází na hlavní ulici střediska přímo naproti pláži hned vedle restaurace a naproti dětskému hřišti asi 100 m od centra střediska.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arisvi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Arisvi

Patrový dům Arisvi se nachází na hlavní ulici střediska přímo naproti pláži hned vedle restaurace a naproti dětskému hřišti asi 100 m od centra střediska.

Pláž

Centrální pláž střediska pokrytá tmavším pískem je asi 30 m od studií Arisvi. Klidná vyhřátá voda, mírná svažitost dna. Plážové bary. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Jednoduchá studia pro dvě osoby jsou situována v prvním patře domu. Mají dvě lůžka, vlastní příslušenství, TV, vysoušeč vlasů a balkon orientovaný směrem k moři. Klimatizace za příplatek.

Stravování

Dle zájezdu - bez stravování. Individuální stravování v taverně ve vedlejším objektu nebo v tavernách střediska.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.