Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petra

Hotel Petra stojí v centru městečka Petra na Lesbosu, obklopen obchody, restauracemi a tavernami. Moře je vzdálené cca 30 m přes místní komunikaci. Středisko Petra má poměrně rušný večerní život, večer si na zdejší promenádě můžete dát v tradičních tavernách čerstvou rybu nebo v ouzeriích výtečné lesboské víno.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Petra stojí v centru městečka Petra, obklopen obchody, restauracemi a tavernami. Moře je vzdálené cca 30 m přes místní komunikaci. Středisko Petra má poměrně rušný večerní život, večer si na zdejší promenádě můžete dát v tradičních tavernách čerstvou rybu nebo v ouzeriích výtečné lesboské víno.

Stravování

Polopenze. Snídaně podávané formou kontinentálního bufetu, večeře servírované.

Ubytování v hotelu Petra

Dvoulůžkové pokoje (některé s výhledem na moře) mají vlastní sociální zařzení (WC, sprcha), telefon, balkon. Klimatizace červenci a srpnu zdarma.

Vybavení

Petra je jednoduchý hotel a je vybaven recepcí a venkovní restaurací. Je možné využívat bazén hotelu Sunset cca. 850 m, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Hotel Petra stojící v centru letoviska je vhodný pro klienty, kteří touží poznat noční život. Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Pláž

Písečná pláž situovaná přes silnici je vzdálená od hotelu 30 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost vodních sportů na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.