Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite Beach

Luxusní hotel Aphrodite Beach leží jen kousek od krásné pláže s veškerým servisem. Hotel poskytuje kvalitní služby, je vhdný pro klienty vyhledávající klidné prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aphrodite Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aphrodite Beach

Tento stylový hotel Aphrodite Beach se nachází v obci Kalafatis nedaleko letoviska Elia na východní straně ostrova. Přes silnici je nejkrásnější pláž ostrova Kalafatis. Vedle hotelu najdete špičková centra s bohatou nabídkou vodních sportů. Hotel je situován v klidném prostředí a v nejbližší obci Ano Mera (cca 5 km) najdete řadu restaurací, taveren a obchůdků.

Vybavení a služby hotelu

V hotelu Aphrodite Beach najdete non-stop recepci s lobby prostory, dárkový obchod, butik, restaurace, bary, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, vířivku, tenisový kurt, tělocvičnu, hernu a 3 svatební kaple.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pro dítě nebo dospělého) jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem, telefonem, TV/SAT, trezorem a Wi-Fi. K dispozici jsou klasické pokoje, klasické pokoje s panoramatickým výhledem a Superior pokoje s panoramatickým výhledem.

Stravování

Dle ck: Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Pláž u hotelu Aphrodite Beach

Široká a organizovaná pláž Kalafatis s velkou nabídkou vodních sportů, která byla oceněna modrou vlajkou EU, je od hotelu oddělena silnicí.

Vzdálenosti

Pláž Kalafatis: cca 30 m Město Mykonos: cca 14 km

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Mykonos je jeden z ostrovů Kyklady, které naleznete na jihu Egejského moře. Ostrov Mykonos je jeden z typických ostrovů Kyklad. Jedná...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.