Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Myconian Imperial & Thalasso Spa

Hotel je vystavěn terasovitě ve svahu nad krásnou písečnou pláží Elia. Nabízí dechberoucí výhledy na přilehlý možský záliv. Hlavní město je vzdáleno cca 12 km - hotel zajišťuje několikrát denně  autobusovou dopravu. Transfer z letiště trvá cca 30 minut. Hotel doporučujeme náročným klientům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Myconian Imperial & Thalasso Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Myconian Imperial & Thalasso Spa

Hotel Myconian Imperial & Thalasso Spa je vystavěn terasovitě ve svahu nad krásnou písečnou pláží Elia. Nabízí dechberoucí výhledy na přilehlý možský záliv. Hlavní město Mykonos je vzdáleno cca 12 km - hotel zajišťuje několikrát denně  autobusovou dopravu. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.

Vybavení

Recepce, restaurace, bary, á la carte restaurace, venkovní bazény,  dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážové  osušky, posilovna, squash, stolní tenis, herna, hřiště, pronájem kol a  automobilů, welness (masáže, zkrášlující a lázeňské procedury), business centrum, vodní sporty na pláži, potápění.

Dětské hřiště, dětský bazén, hlídání dětí

WiFi zdarma po celém areálu hotelu

Ubytování v hotelu Myconian Imperial & Thalasso Spa

Dvoulůžkové pokoje deluxe mají výhled na moře, balkon nebo terasu, WiFi  připojení zdarma, klimatizaci/topení, minibar, trezor, SAT/TV,CD, DVD,  fén, žehličku a žehlící prkno, plážové osušky. Na vyžádání možnost  propojených pokojů. Ubytování v pokojích premium - jsou nově  zrekontruované s moderním vzhledem (možnost přistýlky).

Stravování

Dle ck: snídaně bufetová, polopenze za příplatek

Relaxační pobyty

Vyhlášené Thalasso Spa centrum hotelu Myconian Imperial & Thalasso Spa má tři venkovní bazény a širokou nabídku různých masáží, relaxačních lázeňských a kosmetických procedur.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.