Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flora Pension

Komplex pensionu Flora se nachází v hlavním městě Mykonos v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny postavenými v typickém ostrovním stylu. Menší komplex s pokoji a studii je ideálně umístěn v centru města Mykonos, v postranní klidné uličce. Pension Flora má výbornou polohu, je nedaleko od větrných mlýnů - cca 50 m, cca 100 m od hlavní autobusové zastávky, která nabízí spojení do ostatních letovisek. Písčitá pláž se nachází cca. 300 m od pensionu, další pláže doporučujeme navštívit v ostatních střediscích, která jsou vzdálena cca 2,5 km, a je možné pro to využít nedalekou autobusovou dopravu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Flora Pension, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha pensionu Flora

Komplex pensionu Flora se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny postavenými v typickém ostrovním stylu. Menší komplex s pokoji a studii je ideálně umístěn v centru města Mykonos, v postranní klidné uličce. Pension Flora má výbornou polohu, je nedaleko od větrných mlýnů - cca 50 m, cca 100 m od hlavní autobusové zastávky, která nabízí spojení do ostatních letovisek. Písčitá pláž se nachází cca. 300 m od pensionu, další pláže doporučujeme navštívit v ostatních střediscích, která jsou vzdálena cca 2,5 km, a je možné pro to využít nedalekou autobusovou dopravu.

Stravování

Dle zájezdu, rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány v nedaleké taverně

Ubytování

všechny pokoje jsou umístěny ve třech budovách, dvě sousedící a třetí ve vzdálenosti 20 metrů. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou jednoduše zařízené a mají vlastní sociální zařízení, chladničku a klimatizaci. Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4-6 osob mají kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou. Některé pokoje mají balkon nebo verandu.

Vybavení a služby pensionu Flora

Vzhledem k tomu, že pension Flora je umístěn do původních budov starého města Mykonos, není možné hostům nabídnout širší služby. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu rušných uliček tohoto malebného městečka, což pension vzhledem ke své ideální poloze nedaleko hlavní třídy s obchody, tavernami, kafetériemi a bary nabízí. Pension je dobrým výchozím bodem k poznávání sousedních ostrovů jako je Délos. Bude-li se Vám chtít lenošit na pláži, můžete využít nedalekou městskou pláž, případně navštívit zbylé pláže ostrova, které jsou jednoduše dostupné. Samotné městečko si Vás velmi rychle získá svou malebností starých časů – úzkými uličkami se sněhobílými domky a jejich barevnými balkony a okny, četnými kostelíky a kaplemi, skrytými malými náměstíčky, stejně jako velkým množství obchodů, které dají vyniknout romantice tohoto místa, ale i chaotičnosti tohoto malebného prostředí, kde se jednoduchá procházka může proměnit ve vzrušující zážitek hledání správné cesty.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisJednoduchý malý studiový a mezonetový komplex se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny, postavenými v typickém...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.