Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Achousa

Studia Achousa nacházející se uprostřed pěstěné zahrady, 800 m od centra oblíbeného letoviska Faliraki jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, kteří ocení dobrou dostupnost kouzelného hlavního města Rhodos a také možnost navštívit nedaleký Aquapark.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Achousa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Achousa

Komplex studií Achousa se rozkládá v překrásné zahradě ve středisku Faliraki, jen cca 800 m od jeho centra s nákupními a zábavními možnostmi a jen cca 800 m od píščité pláže. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. 1 km od hotelu je známý Aquapark. Od letiště v Rodu je hotel vzdálen cca 16 km.

Vybavení domu Achousa

K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén s terasou a oddělenou částí pro děti, zahrada, sat TV koutek, místnost pro hry, Internet.

Vybavení studií

Jednoduše, ale velice vkusně vybavená studia mají vlastní sociální zařízení s WC, kuchyňský kout, klimatizaci a balkon nebo terasu. Studia jsou až pro 3 osoby.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, internet, klimatizace, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětské hřiště, dětský bazén je součástí venkovního bazénu.

Stravování

Dle CK. Vlastní stravování. Snídaně: bufetové snídaně Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Pláž

písečná pláž se nachází 800m od studií.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisAchousa Studios se nachází v hezké zahradě 1 km od centra známého turistického letoviska Faliraki. Letovisko Faliraki je oblíbené pro krásné...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.