Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christina

Oblíbená studia Christina ve Stegně na Rhodu, která jsou v nabídce již několik sezón, dělí od široké písečné pláže letoviska Stegna pouze pobřežní promenáda. Bílý prázdninový dům poskytuje ubytování ve studiích pro 2-3 osoby a v apartmánu pro 4 osoby (na přízemí) s oddělenou ložnicí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita:

8 studií a 1 apartmán

Popis domu Christina a ubytování:

Oblíbená studia Christina, která jsou v nabídce již několik sezón, dělí od široké písečné pláže letoviska Stegna pouze pobřežní promenáda. V jejím těsném sousedství stojí hotel Calimera Porto Angeli. Bílý prázdninový dům poskytuje ubytování ve studiích pro 2-3 osoby a v apartmánu pro 4 osoby (na přízemí) s oddělenou ložnicí. Všechny pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené, vybavené kuchyňským koutem s ledničkou, základním nádobím, koupelnou (sprcha/WC). Klimatizace je možná za příplatek. Z teras domu Christina se návštěvníkům naskytne kouzelný výhled na moře. Vedle domu je i půjčovna mopedů. Večer si můžete zpříjemnit procházkou po promenádě a dát si místní specialitu nebo sklenku řeckého vína v některé z taveren, restaurací nebo kaváren. Dům Christina má velice výhodnou polohu - je pouze cca 20 m od písečné pláže a zároveň v sousedství luxusního hotelu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.